• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

konsultant ślubny, gdzie szukać ?

konsultant ślubny, gdzie szukać ?

Hej. Komu powinienem zaufać, gdy w rachubę wchodzi wynajem auta do wesela? Chcielibyśmy pojechać do wesela luksusowym samochodem w korzystnej cenie, a więc nie zapłacić więcej niż 1000 zł. Pozdrawiam serdecznie.

eGall

Posty: 6

 
Z roku na rok coraz większą popularnością będą cieszyły się usługi, które świadczy konsultant weselny. Wbrew pozorom jego usługi nie będą kosztowały ponadprzeciętnie mnóstwo, a dodatkowo konsultant może zagwarantować Wam pewne oszczędności, bowiem ma doświadczenie w zakresie organizacji takich przyjęć.

grzes3345

Posty: 14

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset pln, jeśli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do wesela. Wiadomo, że ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu pojazdu. Niektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

Lupusx

Posty: 4

 
Posiadam namiary na wyborną cukiernię, jaka wykonuje torty weselne. Wystarczy, że dacie znać na priv, a przekażę Wam adres jej strony internetowej. Posiadają na swoim koncie niezmiernie wiele interesujących realizacji, co możecie zweryfikować we własnym zakresie. Pozdrawiam.

Yuri20

Posty: 7

 
W praktycznie każdym mieście działa co najmniej jedna cukiernia, jaka tworzy torty weselne. Wiadomo, iż ich ceny będą uzależnione przede wszystkim od rozmiarów tortu, a więc ilości zaproszonych gości.

Hunka

Posty: 7

 
Moim zdaniem powinniście zainteresować się tą stroną: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, jeśli interesuje Was solidny zespół na wesele. Nie powinniście być zawiedzeni :)

ciopix

Posty: 20

 
W naszym przypadku zespół na wesele kosztował 3500 złotych. Mam świadomość, że są także tańsze, jak i zdecydowanie droższe zespoły. Sporo zależy od ich renomy.

Oct714

Posty: 11