• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

wycena firmy, oferta

wycena firmy, oferta

Czy polecacie jakieś firmy/biura, które wykonują niesłychanie dokładnie wycena przedsiębiorstw? Niestety muszę zamknąć firmę i chciałam ją sprzedać, jednak nie wiem, jak ją wycenić przy sprzedaży.

Krzysio

Posty: 1

 
Wycena aktuarialna nie musi być uciążliwa, jeżeli zostanie odpowiednio przeprowadzona. Najlepszym rozwiązaniem jest zgłosić się do stosownej firmy, która wykonuje tego typu usługi.

Lupusx

Posty: 2

 
Eksperci finansowi są wstanie określić jasno, wartość twojej firmy. Najlepiej udać się do biura, które zajmuje się wycena przedsiębiorstw. Na rynku jest ich dość sporo, więc warto czytać opinie na ich temat.

adam289

Posty: 7

 
Musisz pamiętać, że do spraw upadłościowych winna być wykonana wycena firmy w sposób bardzo fachowy, z tego względu polecam Ci tę firmę https://attuario.pl. W klika dni wykonują bardzo dokładną wycenę, a zarówno możesz liczyć na fachowe doradztwo finansowe.

ssmyk71

Posty: 31

 
Eksperci finansowi są wstanie określić jasno, wartość twojej firmy. Najlepiej udać się do biura, jakie zajmuje się wycena przedsiębiorstw. Na rynku jest ich dość sporo, więc warto czytać opinie na ich temat.

Lupusx

Posty: 8

 
Wycena spółki wykonywana jest poprzez dużo firm, jednak należałoby zgłosić się do biura aktuarialno - finansowego. Profesjonaliści będą wiedzieć, jak dokładnie sporządzić daną wycenę z jej przeznaczeniem.

gesiaa45

Posty: 17