• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

sesja kobieca w Szczecinie, znacie kogoś ?

sesja kobieca w Szczecinie, znacie kogoś ?

Urodził nam się maluszek i chcemy zrobić sesję noworodkową w Szczecinie, ale nie bardzo wiemy, do kogo się zgłosić. Da się w ogóle taką sesję zrobić? Maluch ma dwa tygodnie i trochę się obawiamy jak ma to wyglądać.

Menene

Posty: 1

 
Byłam na sesji noworodkowej w Szczecinie i jestem niezwykle zadowolona. Pani miała należyte podejście do wykonywania super zdjęć. Zaraz poszukam strony internetowej i Wam podeśle to same zobaczycie jak to wyglądało.

audi25

Posty: 9

 
Dla szukających sesji kobiecych w Szczecinie polecam https://www.agnieszkaszlachta.pl/kobiece. Tutaj możecie wybrać sobie różne pakiety, które będą Wam odpowiadały pod względem ilości zdjęć jak i ceny. Mam już wiele sesji za sobą z tym fotografem i zawsze jestem bardzo zadowolona. Polecam w stu procentach wszystkim chętnym.

Klara323

Posty: 4

 
Widziałam już mnóstwo różnych zdjęć. Tylko te, które są obrabiane na komputerze przy użyciu profesjonalnego programu są najlepsze. Wiem, że nie są w stu procentach naturalne, natomiast czy to ma takie znaczenie? Ważne, że będą się każdemu z nas niezmiernie podobać.

Kitas

Posty: 11

 
Trzeba sprawdzać sobie przez Internet, co taka osoba już wykonywała. Wtedy prościej będzie zdecydować czy ma to, czym jesteśmy zainteresowani czy szukamy dalej?

aplay99

Posty: 13

 
Zdjęcia to super pomysł dla całej rodziny. Mnie się niezwykle podobają i chyba zgłoszę się do fotografa, który mi pomoże. Mam aparat, lecz to nigdy nie wychodzą takie same zdjęcia jak te od kogoś, kto jest stu procentowym profesjonalistą.

Nowe2014

Posty: 11

 
Lubię fotografie i to wszystkie, dlatego gdybym tylko miała okazję to na pewno zapisałabym się na taką oryginalna sesję. Na razie na nieszczęście nie ma na to zbyt dużo czasu.

Piotr_21

Posty: 10