• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

sesja niemowlęca w Szczecinie, szukam

sesja niemowlęca w Szczecinie, szukam

Jestem w 7 miesiącu ciąży i chciałabym zrobić sobie sesję, abym miała pamiątkę na przyszłość. Czy wiecie, kto wykonuje sesja ciążowe w Szczecinie?

Mier56

Posty: 1

 
Jeżeli chodzi o sesje noworodkowe w Szczecinie to polecam Ci to studio fotograficzne https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-noworodkowe-dzieciece. Pani fotograf robi bardzo fachowe zdjęcia. Wszystkie nam się bardzo podobały, więc szczerze mogą polecić Ci to studio.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Sesja niemowlęca w Szczecinie winna być wykonywana tylko w studiu fotograficznym. Fotograf ma zawsze ciekawe stroje i dodatki. Można wykonać rzeczywiście piękne i ciekawe fotografie.

Fajae

Posty: 4

 
Sesja noworodkowe w Szczecinie powinna być wykonywa poprzez doświadczonego fotografa. Najlepiej to poczytać recenzje na temat fotografów z Twojego miasta.

Humneeee

Posty: 18

 
Sesja rodzinna w Szczecinie najlepiej wychodzi w studiu fotograficznym. Częstokroć fotograf ma inne gadżety i dekoracje. Można rzeczywiście zrobić wspaniałe i atrakcyjne fotografie.

Pipek56

Posty: 5

 
Sesje noworodkowe w Szczecinie muszą być zrealizowane przez profesjonalistów, którzy wiedzą, jak mają postępować z tak małym dzieckiem. Ja powierzyłam bym własne dziecko tylko zaufanej osobie.

benia

Posty: 10