• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

strona z mieszkaniami na wynajem Warszawa

strona z mieszkaniami na wynajem Warszawa

Możecie mi podpowiedzieć, gdzie szukać ofert mieszkań na wynajem? Jakąś agencje możecie podpowiedzieć, gdzie tych ofert będzie sporo? Jak możecie mi coś pod tym kątem podpowiedzieć to dajcie znać. Czy lepiej szukać takich bezpośrednich ogłoszeń czy może lepiej będzie jednak iść w kierunku agencji, które pomogą znaleźć mieszkanie.

andrew66

Posty: 1

 
Szukaj ofert agencji bo dużo łatwiej będzie znaleźć sensowną ofertę właśnie dzięki agencjom. Mają one częściej w bazie ciekawe propozycje.

limonko4

Posty: 12

 
Samodzielnie na pewno będzie można zaoszczędzić na prowizji jak szukasz ofert. Z drugiej strony trzeba mieć też trochę czasu, żeby tym wszystkim się zająć i oferty przeglądać.

mokwas

Posty: 4

 
To co ewentualnie jest proponowane przez www.OfertyHome.pl wypada bardzo pozytywnie, ponieważ serwis ma bogatą bazę jeśli chodzi o mieszkania i każdy może szukać tam oferty dla siebie. W przypadku tej agencji bardzo wygodne będzie to, że płaci się jednorazowo do nich prowizję w kwocie 260 złotych, a oni potem szukają mieszkania dopasowane do potrzeb klienta.

Noruhe

Posty: 2

 
Szukaj w serwisach ogłoszeniowych, tam wiele różnych mieszkań na pewno będzie do wyboru, jak trochę czasu poświęcisz to pewnie jakieś atrakcyjne mieszkanie uda się wybrać.

saradonin

Posty: 2

 
W serwisach ogłoszeniowych w sieci na pewno wiele jest mieszkań na wynajem. Choć ogólnie jeśli chodzi o przeglądanie różnych ofert to będzie to na pewno sporo czasu zajmować.

juron

Posty: 9

 
Większość serwisów z ogłoszeniami ma tą bazę obecnie na dobrym poziomie i faktycznie można liczyć na to, że uda się wybrać mieszkanie.

franklinek-00

Posty: 3

 
Faktycznie jeśli chodzi o agencje to te prowizja to jednak przesada, natomiast czasem faktycznie nie ma innej opcji i trzeba coś brać z agencją bo inaczej nie uda się znaleźć atrakcyjnego mieszkania.

Lupusx

Posty: 3

 
Faktycznie temat prowizji wygląda tak, że jest spore zróżnicowanie na tym polu u agencje starają się w związku z tym również działać tak by tutaj szukać rozwiązań dla klienta atrakcyjnych.

znamsienatym

Posty: 26