• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

dobry prawnik od prawa bankowego

dobry prawnik od prawa bankowego

Możecie mi ewentualnie coś sensownego polecić jeśli chodzi o kancelarię prawną, która zajmuje się tematyką związaną z frankami? Zastanawiam się czy w moim przypadku warto zaczynać sprawę, jaką mam szanse na wygraną i szukam kogoś kto będzie w stanie tą moją umowę kredytowa odpowiednio przeanalizować. Jeśli macie pod tym kątem jakieś doświadczenie, możecie jakąś kancelarię mi podpowiedzieć to byłoby super.

Simihu

Posty: 1

 
Faktycznie to doświadczenie będzie bardzo ważne do kredytów frankowych bo temat nie jest łatwy. Banki stosowały różne praktyki, umowy się zmieniały i jednak tutaj to doświadczenie prawnika może być kluczowe do rozstrzygnięcia więc staraj się szukać kogoś kto ma to doświadczenie i zajmuje się tematyką, rozwija się w ty kierunku. W ten sposób możliwe, że uda się tą sprawę dla Ciebie poprowadzić pozytywnie i wygrać z bankiem.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Akurat jeśli chodzi o prawników to wydaje mi się, że tematyka związana z frankami staje się faktycznie popularna i sporo kancelarii się tym zajmuje. Jak będziesz szukał specjalisty dla siebie to staraj się sprawdzić co kancelaria oferuje i ile już takich spraw ma za sobą. To jednak kluczowa kwestia, która będzie miała wpływ na to czy potem faktycznie to doświadczenie pomoże w wygraniu sprawy. Można bowiem dość łatwo przegrać nawet taką sprawę do wygrania.

Kitas

Posty: 4

 
Myślę, że z dobrym prawnikiem będziesz w stanie wygrać taką sprawę, natomiast jak dla mnie tez nie ma sensu się w to samemu ładować, bo banki jeszcze ostatnimi siłami się bronią, mimo że TSUE orzeka na ich niekorzyść. Natomiast samemu można dać się wpuścić w maliny i poprowadzić sprawę tak, że zamiast wygrać to się przegra i będzie trzeba płacić bankowi. Adwokat z doświadczeniem w sprawach frankowych powinien sobie z taką sprawą dobrze poradzić.

Ni56o87

Posty: 20

 
Każda umowa jest tutaj inna więc doświadczenie w takich sprawach i umiejętności adwokata mają znaczenie. Na Śląsku na pewno można liczyć na Dawida Karolczyka. Adwokat wyspecjalizowany w sprawach frankowych więc profesjonalnie podejdzie do tematu i wydaje mi się, że będzie w stanie dla Ciebie taka sprawę na odpowiednim poziomie poprowadzić. Warto na pewno się z nim skontaktować i zobaczyć po analizie umowy co można zrobić.

TomekK

Posty: 3

 
Wydaje mi się, zę większość kancelarii, które się tym zajmują na początku w ogóle będzie analizować taką umowę i robią to bardzo często za darmo więc będzie okazja do tego, by wypracować z nimi pozytywne rozstrzygnięcie, a jeśli w ogóle sprawa nie będzie miała podstaw do prowadzenia to kancelaria na samym początku to będzie w stanie określić po analizie umowy, ale tutaj właśnie to doświadczenie prawników będzie miało kluczowe znaczenie dla współpracy.

090913123

Posty: 6

 
Trzeba do tego podejść racjonalnie, tak że prawnik, który w tych sprawach się specjalizuje ma na tyle doświadczenia, że będzie w stanie taką sprawę poprowadzić profesjonalnie, zadba o to, by rozstrzygnięcie było faktycznie pozytywne. Natomiast samemu można sobie narobić przy takiej sprawie więcej problemów niż pozytywów. Więc jeśli już zaczynać w sądzie spór z bankiem to jak dla mnie tylko pod okiem dobrego adwokata.

Erykk

Posty: 14

 
Jak znajdziesz dobrego prawnika do sprawy frankowej to wydaje się, że będzie do wygrania, bo jednak orzecznictwo jest po stronie kredytobiorców, natomiast trzeba mieć mecenasa, który będzie w stanie na tym polu odpowiednio działać i wyciągnie to co kluczowe do sukcesu w sprawie. Trzeba uważać na pseudospecjalistów, bo się może okazać, że przez takich prawników, którzy się na tym dobrze nie znają sprawa zostanie bez sensu przegrana.

icee

Posty: 19

 
Raczej orzecznictwo działa na korzyść tych, którzy chcą sprawę zaczynać, ale to też pod warunkiem, ze wyciągnie się w pozwie te rzeczy, które są dla tej sprawy kluczowe, a to wcale nie będzie takie proste. Jak dla mnie samemu nie ma się co za to brać, bo tylko można wtopić taką sprawę. Raczej szukanie specjalisty, prawnika który kompleksowo od A do Z będzie mógł taką sprawę poprowadzić i to zrobi w odpowiedni sposób.

Proszek5

Posty: 21

 
Pamiętaj, że jeśli chodzi o sprawy frankowe to tematyka faktycznie staje się obecnie popularna i wiele się na tym polu dzieje, ale jednocześnie trzeba tez mieć kogoś kto będzie znał się na tym bardzo dobrze i będzie w stanie taką sprawę poprowadzić odpowiednio. Nie jest to łatwe bo przepisy są zawiłe, umowy kredytowe różnią się mocno między sobą i ta analiza dokumentów jest tutaj kluczem do sukcesu i zastosowania odpowiedniej strategii w walce z bankiem.

matek562

Posty: 8