• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

meble na wymiar Warszawa

meble na wymiar Warszawa

Jestem na etapie planowania remontu i tak się obecnie zastanawiam nad zabudową kuchenną i szafą do sypialni, żeby to zrobić pod wymiar. Tylko, żeby to już robić to też żeby wykorzystać przestrzeń i wykończyć to odpowiednio. Mieszkanie na Bielanach w Warszawie, jeśli ewentualnie znacie jakąś firmę, którą możecie w Warszawie polecić jeśli chodzi o meble na wymiar to dajcie znać, chętnie z takich podpowiedzi skorzystam.

Tosahe

Posty: 1

 
Potwierdzam, że jeśli chodzi o firmy, które wykonują meble to coraz więcej tych firm odpowiada na oczekiwania klientów i decyduje się na wykonywanie mebli na wymiar więc jak będziesz chciał takie meble zamówić to ze znalezieniem wykonawcy nie powinno być problemu, choć wydaje mi się, żę warto będzie szukać kogoś, kto będzie w stanie również coś z siebie dać, podpowiedzieć jakie rozwiązania w danym budynku będą właściwe.

biggyb

Posty: 11

 
Tak naprawdę jeśli chodzi o wykonywanie mebli to poszukaj kogoś kto ma dobry pomysł na meble a jednocześnie również doświadczenie w wykonywaniu takich indywidualnych projektów. Ostatecznie może mieć to wpływ na to jak meble będą wyglądać. Znaczenie ma także dostęp do dobrych materiałów, które będą wykorzystywane przy meblach. To będzie miało potem znaczenie dla tego jak te meble będą wyglądać.

Grabow12

Posty: 7

 
Z mojej perspektywy jeśli chodzi o wykonywanie mebli na wymiar to warto mieć kogoś kto się dobrze na tym zna i nie działa tylko na pewnych schematach, bo to będzie ograniczać. Trzeba mieć tutaj otwartą głowę na różne pomysły, które będzie można w danym wnętrzu wprowadzić, by faktycznie stworzyć wnętrza, które będą się dobrze prezentować, będą funkcjonalne, praktyczne i spełnią indywidualne oczekiwania.

czapelka

Posty: 4

 
Spokojnie jak poszukasz dobrego wykonawcę to będziesz miał meble dopasowane do oczekiwań wykonane zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Choć też warto mieć swój pomysł na to jak meble mają wyglądać, jakie rozwiązania funkcjonalne mają być tam zastosowane. To wszystko będzie miało wpływ na wybór wykonawcy, który będzie w stanie na te oczekiwania odpowiedzieć przygotowując takie meble.

Grabow12

Posty: 3

 
Jak planujesz meble na wymiar to staraj się także wybrać firmę, która będzie dbała o wykonanie tych mebli na wysokim poziomie jakościowym. Warto mieć wykonanie ze strony doświadczonego, obecnego na rynku od lat producenta, który sprawi, że wykonane meble będą charakteryzować się bardzo dobrą jakością i spełnią indywidualne oczekiwania inwestora. Znaczenie będzie miała i funkcjonalność i estetyka.

Rocko

Posty: 3

 
Ja także chciałem się zdecydować na meble na wymiar i ostatecznie trafiłem z namowy kolegi do firmy Luvio (www.LUVIOmeble.pl) na Modlińską i nie mogę nic złego powiedzieć. Powiedziałem o jaką stylistykę mi chodzi i przygotowali dla mnie takie meble, które faktycznie tym moimi oczekiwaniom odpowiadały więc jeśli komuś będzie zależało na takim indywidualnym projekcie to uważam, że faktycznie można na nich liczyć.

Posty: 13

 
Szukając kogoś do mebli sprawdzaj może portfolio i zobacz w jakich projektach się specjalizują. W ten sposób będziesz wiedział czy takie meble będą odpowiadały Twoim oczekiwaniom. Jednak estetyka ma faktycznie duże znaczenie i warto mieć ją na uwadze. Jeśli z wykonawcą dogadasz się co do estetyki to potem już tylko kwestie funkcjonalne będzie można ustalić.

repta32

Posty: 20