• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

gdzie kupić meble

gdzie kupić meble

Dobry sklep z meblami to...? ale koniecznie taki, żeby nie było problemów z dostępnością, ani dziwnymi problemami technicznymi. Jak możecie to podzielcie się inspiracjami, bo siedzę przy tym temacie już zdecydowanie zbyt długo.

HaNzo

Posty: 1

 
Najlepsze sklepy z meblami mają własne działy inspiracji i doradzają, jak podejść do aranżacji. Jak umiesz rysować, albo masz czas na szukanie to możesz pokombinować z własnym projektem.

labuh

Posty: 6

 
W Warszawie wysoko ich oceniają, więc musi coś być na rzeczy. O tyle dobra sprawa, że meble do wszystkich pomieszczeń, nie trzeba przechodzić ze sklepu do sklepu.

Sylwekk

Posty: 4

 
Do salonu polecałabym jeszcze minimalistyczny stolik kawowy, coś w tym stylu https://www.megismeble.pl/SARDINIA-lawa-blat-oraz-polka-bezbarwna-p6489, który możesz sobie na spokojnie gdzieś schować, albo rozłożyć tylko wtedy, kiedy będzie potrzebny. Takie bardziej lustrzane mniej się brudzą. Obowiązkowo stal nierdzewna ze względu na brak potrzeb serwisowych w przyszłości.

Lupusx 

Posty: 5