• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

masaz stop slask, polecicie ?

masaz stop slask, polecicie ?

Ktoś stosował masaz stop slask i czy to rzeczywiście działa tak dobrze? Proszę o jakieś informacje w tym temacie.

ZaNK3R

Posty: 6

 
Gdyby nie masaz tarnowskie góry to cierpiałabym dalej na bóle stawów, choroby układu krążenia, a tak czuje się po prostu wspaniale i jestem szczęśliwy.

sprinter5

Posty: 6

 
Przechodzę menopauzę i masaz stop slask mi niezmiernie pomógł. Nie wiedziałam nawet, że to tak dobrze działa. Objawy są łagodniejsze niż uprzednio i jestem naprawdę niezmiernie zadowolona. W stopach jest całe unerwienie i fizjoterapeuta wie jak się tym wszystkim zająć żeby były z tego rezultaty i odczucia.

micko

Posty: 4

 
Byłem kilka raz i mnie masaz tarnowskie góry naprawdę pomógł. Miałem problemy z nerwami, bo mam stresującą pracę, ale fizjoterapeuta wiedział, co ma robić i naprawdę zrobił to po mistrzowsku. Polecam wszystkim osobom takie masaże, bo dają wiele radości. Przyjemniej raz w miesiącu jestem na takim masażu.

WacDEC

Posty: 22

 
Według mnie masaz stop slask działa bardzo dobrze i najlepiej wybrać gabinet http://www.grafzdrowie.pl, żeby się o tym przekonać. Tu mamy pełen profesjonalizm.

dof77

Posty: 12

 
Gdyby nie masaz tarnowskie góry to cierpiałabym dalej na bóle stawów, choroby układu krążenia, a tak czuje się po prostu wspaniale i jestem szczęśliwy.

34034

Posty: 7

 
Byłem kilka raz i mnie masaz tarnowskie góry faktycznie pomógł. Miałem kłopoty z nerwami, albowiem mam stresującą pracę, niemniej jednak fizjoterapeuta wiedział, co ma robić i faktycznie zrobił to po mistrzowsku. Polecam wszystkim osobom takie masaże, albowiem dają sporo radości. Przyjemniej raz w miesiącu jestem na takim masażu.

gregBard

Posty: 18

 
Nerwy mnie zjadały i żadna terapia nie pomogła, ale okazało się, że masaz stop slask działa bardzo dobrze. Raczej sceptycznie do tego podchodziłem jak do innych metod, ale już pierwsza wizyta w gabinecie dała mi nadzieje, że może być tylko coraz lepiej. Jestem zadowolony z takiego masażu stóp.

Lupusx

Posty: 6