• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

dobry chirurg

dobry chirurg

Znacie kogoś kto się zajmuje wrastającymi paznokciami w okolicach Ostrowca? Mam już dość, bo paznokcie w duże paluchy u stóp mi tak rosną, że mam ciągle problem z zaczerwienieniem, obrzękiem i wiadomo, że pojawia się ból. Potrzebuje kogoś kto będzie w stanie to ogarnąć, wyciąć jakoś odpowiednio, tak żeby ten stan zapalny zniknął a paznokieć zaczął normalnie rosnąc.

Mix

Posty: 1

 
Tak można na nfz, ale chcę nie tylko samego badania, ale dostać się w końcu do jakiegoś specjalisty z prawdziwego zdarzenia, który zacznie mnie dobrze leczyć. Akurat nie spotkałem się w przychodni z żadnym dobrym chirurgiem naczyniowym w Krakowie, dlatego szukam alternatywy.

Grabow12

Posty: 13

 
Z mojej strony mogę Ci ewentualnie podpowiedzieć wizytę w Ostrowcu Świętokrzyskim przy Targowej, gdzie przyjmuje doktor Kućma. Miałam problemy z żylakami i nie bardzo ktoś chciał się za to jakoś zabrać, żeby coś robić zabieg czy coś takiego i faktycznie ostatecznie dopiero on po konsultacji powiedział, że zabieg jest ryzykowny, ale można go próbować zrobić. I ostatecznie się zdecydowałam i całe szczęście, bo poprawa jest znacząca.

kerad17

Posty: 8

 
Dlaczego prywatnie skoro USG Doppler tętnic w Kielcach można zrobić na nfz? Moja mama robiła i nie płaciła ani złotówki. Cena takiego badania prywatnie nie jest chyba niska. Tylko mówię, więc bez ataku proszę :)

sgemino

Posty: 8

 
Według mnie tylko i wyłącznie prywatna chirurgia naczyniowa w Kielcach. Sparzyłam się na lekarzach, którzy leczyli mojego tatę. Po czasie też musieliśmy szukać prywatnego gabinetu.

Jasio234

Posty: 2

 
No to chyba nie chodzi tylko o leczenie miażdżycy w Krakowie, ale o inne schorzenia jak na przykład chromanie przestankowe. Bębnią o profilaktyce, badaniach itp., a jak co do czego przychodzi to trzeba czekać miesiącami na wizytę. Jeszcze gorzej wygląda sprawa, jeśli chodzi o publiczną diagnostykę :(

Kitas

Posty: 5

 
Ja chyba też zdecyduje się na zrobienie USG Doppler prywatnie. Podobno w Kielcach w przychodniach mają fatalny sprzęt medyczny. Ma ktoś rozeznanie, gdzie najlepiej udać się na takie badanie? Szukałem prywatnych placówek. Jest sporo i powiem szczerze, że nie mogę znaleźć opinii, które pomogłyby mi wybrać.

dzaman

Posty: 4

 
Próbuj, bo po takim zabiegu szybko dochodzi się do zdrowia. Nie leżysz w szpitalu przede wszystkim. Koniecznie będziesz musiał wykonać USG Doppler żył w Ostrowcu i właśnie polecam zrobić to prywatnie.

mirekp2005

Posty: 7

 
Im szybciej zdecydujemy się na prywatną wizytę, tym będzie lepiej. Widzę, że niestety, jeśli chcę skutecznie leczyć miażdżycę w Krakowie, skazana jestem na poniesienie kosztów. Dużo dobrych opinii jest o prywatnych naczyniowcach.

namok

Posty: 8

 
Wiem niestety, że zakrzepica żył głębokich to wyrok na całe życie. Chorobę można jedynie opanować, ale na lekach trzeba być non stop :( Często też wykonuję USG Doppler w Krakowie, żeby być pewną, że nie zrobiły się nowe zakrzepy.

Nikuś23

Posty: 2