• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

dom z bali projekt, znacie ?

dom z bali projekt, znacie ?

Czy opłaca się stawiać dom z bala? Widziałem taki u sąsiada, lecz nie wiem czy nie postawić murowanego. Jakie macie zdanie o tym? Czekam na odpowiedzi.

qwed

Posty: 1

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, dlatego uzyskałem naprawdę bardzo niskie ceny. Jestem zadowolony, bo całą pracę wykonali bardzo solidnie.

Spirek

Posty: 26

 
Dziś można zamówić domy z bala w cenie, jaka jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, zatem lepiej będzie postawić na drewno.

mirekp2005

Posty: 5

 
Mam na działce rekreacyjnej taki dom z drewna w cenie bardzo niskiej. Firma wszystkim się zajęła, wobec tego mnie nic nie interesowało. Tylko fundament sam robiłem, a tak to oni wszystko już wykonali. Długo im to nie zajęło, bo mają w tym faktycznie dużą wprawę.

Yuri20

Posty: 3

 
Trzeba przejrzeć inne projekty domów z bala, a wtedy prościej będzie coś pod swoje żądania dopasować. Każdy ma różne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, lecz jeżeli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o mnóstwo większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

Black_Riot

Posty: 3

 
Posiadamy dom z bala parterowy i był niesłychanie tani. Wybrałem bale toczone o grubości dwadzieścia centymetrów. Z tego, co wiem to można mieć cieńsze, natomiast i grubsze. Najgrubszy, jeżeli dobrze pamiętam ma trzydzieści dwa centymetry, natomiast wtedy już cena jak dla mnie jest wysoka. Oferta jest niesłychanie dobrze przygotowana.

irecki67

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o wyliczenie kosztów budowy domów z drewna to można to zrobić na stronie https://wondorf.net/pl/log-wooden-house-calculator. Mają tutaj przygotowany kalkulator gdzie zaznacza się inne opcje projektu.

Black_Riot

Posty: 7

 
Podobają mi się współczesne domy z bali, niemniej jednak niestety nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wówczas ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach niezwykle dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

walka45

Posty: 4