• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

gdzie kupić fajne koszulki

gdzie kupić fajne koszulki

Szukam fajnych koszulek, żeby wytrzymały więcej niż dwa, trzy prania. Właśnie nie wiem za bardzo, gdzie szukać. Wszyscy się chwalą, że mają super, a później to się różnie okazuje. Może macie sprawdzone, bardziej niszowe marki i możecie się podzielić?

Teraru

Posty: 1

 
Masz koszulki https://easetailored.com/ z grubszej bawełny, więc dłużej wytrzymają. Materiał się dziwnie nie skręca. Kołnierzyk się trzyma ok już od wielu miesięcy. Wydaje mi się, że nawet mniej się pocę po całym dniu w takich ciuchach. Jeansy i taka koszulka, a nie potrzebujesz już żadnych udziwnień przy budowaniu stylu. Czysta klasyka, bez dziwacznego wzornictwa, które coraz bardziej mnie denerwuje w sieciówkach.

Hihi_WWW

Posty: 2

 
Wcale się nie dziwię, że ludzie już się zmęczyli jakością w sieciówkach. Patrzysz na skład, a tam poliester w przewadze, a nie bawełna. Przecież w takim plastikowym ciuchu to się przez pot można utopić. Przepraszam za takie obrazowanie tematu, ale kto się ze mną nie zgodzi?

as-dester

Posty: 9

 
No właśnie mężczyźni często chodzą w zbyt dużych ciuchach, a przez to źle sylwetka wygląda, po prostu śmiesznie. Powoli to się zmienia, ale jakość koszulki ma znaczenie. Po dłuższych, męczących dniach się o tym przekonałem. Nie ma sensu oszczędzać.

saradonin

Posty: 9

 
Też właśnie u nich biorę regularnie koszulki i wydaje mi się, że odstają pozytywnie jakością od innych marek. Testowałem i najtańsze i najdroższe, a to jest jakaś średnia branżowa. Wydaje mi się, że w punkt trafili z zapotrzebowaniem zgłaszanym przez mężczyzn.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Trzeba taki materiał dobierać, żeby skóra oddychała. Jednak człowiek pochodzi trochę to się zaczynasz pocisz, a dobra bawełna prawidłowo wentyluje. Nie ma sensu się ubierać w sztuczne ciuchy, mocno nasycone poliestrem. To prawdopodobnie najgorszy wybór.

xacax

Posty: 3

 
Wydaje mi się, że teraz właśnie wraca moda na odzież zamawianą pod sylwetkę. Ludzie coraz bardziej cenią indywidualny wizerunek. Jednak w tych czasach wyróżnienie z tłumu często gwarantuje sukces życiowy. Taka prawda.

Jasioneczek

Posty: 28

 
Bawełna z certyfikatem OEKO-TEX wyłącznie. Dzięki temu zyskujesz naturalność dla skóry, zmniejszasz ryzyko podrażnień, no i lepiej wyglądasz. Nawet po dotknięciu taka koszulka poprawia humor, tak szczerze mówiąc. Warto nakładać tylko jakościowe rzeczy na co dzień. To poprawia z czasem pewność siebie, komfort życia.

yarofe

Posty: 10

 
To prawda, że coraz trudniej trafić z dopasowaniem w niektórych markach i to jest coraz większy problem dla wysokich, albo bardziej rozbudowanych mężczyzn. Trzeba zamawiać niestety, ale koszty warto i tak ponieść ze względu na większą wygodę.

Ycomojo

Posty: 2

 
Warto czasami jedną droższą koszulkę wziąć, ale nie mieć z nią problemów w żadnej sytuacji. Wygoda przede wszystkim. W pewnym wieku człowiek rozumie, że nie może sobie pozwolić na taniochę. Tyle mam do powiedzenia.

mirekp2005

Posty: 6