• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

sklep ogrodniczy online, polecicie ?

sklep ogrodniczy online, polecicie ?

Chciałbym zamówić jodły sadzonki, ale jakieś odmiany mniejszej, co mi na dziesięć metrów w górę nie wyrośnie. Jeżeli znacie jakieś ciekawe odmiany to dajcie mi znać.

gancarczyk67

Posty: 2

 
Polecam świerka rydal, bo u mnie rośnie bardzo dobrze. Roślina nie ma jakiś szczególnych wymagań. Nawozy bez problemów można będzie zamówić w sklepie internetowym, dlatego bez problemów można zadbać o świerk. Odpłaci się pięknym wyglądem i na tym mi zależy.

gargulek5

Posty: 4

 
Kopiowaliśmy do ogrodu jodłę sadzonki i jesteśmy zadowoleni. Z tego, co pamiętam to była to jodła górska, lecz muszę jeszcze zbadać dokładnie odmianę, którą posiadam.

Kitas

Posty: 3

 
U mnie od lat króluje świerk hermann naue i nie chcę innego. Wiem, iż odmian świerka jest niesłychanie wiele, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie. Mnie się iglaste drzewka i krzewy niesłychanie podobają, dlatego mamy inne jałowce i cyprysy. Mało przy tym chodzenia, niemniej jednak za to efekt są super, dlatego polecam i Wam takie rośliny.

Schwalbaa

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o świerk pusch sadzonki to polecam to https://www.podlewane.pl/pl/p/Swierk-pospolity-Pusch-C2/7444, a zobaczycie, że było należałoby. Super propozycja od doświadczonego sklepu internetowego.

Damiano2

Posty: 32

 
Polecam świerka rydal, bo u mnie rośnie bardzo dobrze. Roślina nie ma jakiś nadzwyczajnych wymagań. Nawozy bez kłopotów można będzie zamówić w sklepie internetowym, wobec tego bez kłopotów można zadbać o świerk. Odpłaci się pięknym wyglądem i na tym mi zależy.

TomekK

Posty: 3