• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

listwy przypodłogowe, gdzie ?

listwy przypodłogowe, gdzie ?

Witam. Bardzo spodobały nam się z mężem podłogi u sąsiadów. Podobno są wykończone listwami podłogowymi. Nie wiemy, które z nich wybrać. Czy montaż to jakiś problem?

Kolekcjoner

Posty: 1

 
To doskonały wybór. Panele Quick Step cieszą się zaufaniem mojej firmy remontowej. Pracownicy lubią je układać, bo są bardzo dobrze wykonane i spasowane.

gancarczyk67

Posty: 3

 
Przecież masz w każdym większym sklepie wybór setek przeróżnych wzorów, z których większa część imituje drewno. Prawdą jest, że panele podłogowe nie zastąpią go w pełni, lecz mają sporo innych zalet. Chociażby przystępną cenę czy łatwość utrzymania.

Hezis

Posty: 2

 
Przecież masz w każdym większym sklepie wybór setek różnych wzorów, z których większość imituje drewno. Prawdą jest, że panele podłogowe nie zastąpią go w pełni, ale mają wiele innych zalet. Chociażby przystępną cenę czy łatwość utrzymania.

dof77

Posty: 5

 
Na przekór wszystkim i tak polecam ten kolor. Białe panele są świetne – poszerzają optycznie wnętrze, a także sprawiają, że jest bardziej przytulne. Myć je trzeba, jak i inne podłogi. Nic szczególnego.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Mnie osobiście najbardziej podobają się proste i funkcjonalne listwy przypodłogowe. Nie powinny zdominować ścian oraz podłogi. To nie ich powinność. Poza kwestią stylistyki muszą chronić dolną część pomieszczenia przed przypadkowymi uszkodzeniami.

Grabow12

Posty: 2

 
Z tego co wiem, przy panelach Quick Step od lat pracuje ta sama, wykwalifikowana kadra pracowników. Najnowsze maszyny wywołują, że jakość produkcji jest powtarzalna. Ja jestem ze swoich bardzo usatysfakcjonowany, więc pewnie nic się nie zmieniło poprzez te kilka lat. W skrócie – polecam!

Mariia

Posty: 26

 
O panelach Quick Step poczytasz wiecej na stronie: http://panelepodlogowe.info.pl. Rzetelne, sprawdzone informacje o wszelkiego rodzaju materiałach na podłogi.

Klara323

Posty: 2

 
Tak, znam doskonale wady deski barlineckiej. Odkąd położyłem własnym sumptem panele podłogowe w mieszkaniu, to nie mam zamiaru decydować się na inne materiały. Ich „sztuczność” to bujda, może dobre wrażenie traci na sile przy bliskim kontakcie, ale to raczej szczegół.

Anuqiwu

Posty: 4

 
Mnie osobiście najbardziej podobają się proste i funkcjonalne listwy przypodłogowe. Nie powinny zdominować ścian oraz podłogi. To nie ich zadanie. Poza kwestią stylistyki muszą chronić dolną część pomieszczenia przed przypadkowymi uszkodzeniami.

AleBulaa

Posty: 8