• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

strony www w Łodzi, polecicie firmę?

strony www w Łodzi, polecicie firmę?

Zajmuje się ktoś stronami www w Łodzi i ma w tym olbrzymie doświadczenie? Chce stronę wizytówkę, czyli coś, co będzie proste, natomiast jednocześnie niezmiernie dobrze wykonane.

Fajae

Posty: 1

 
Korzystałem z oferty firmy, która zajmowała się stronami internetowymi w Warszawie i wszystko wykonali perfekcyjnie. Bardzo dobrze podchodzili do wymagań, jakie ma klient. To bardzo ważne, bo wtedy można wprowadzić również swoje pomysły. Jeśli są dobre to graficy to bardzo szybko podchwytują i tworzą od nowa.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Trzeba szukać w Internecie opinii o takich firmach. Wówczas wiadomo jak i co robią. To niesłychanie ważne, aby wykonywali projekty solidnie, bowiem jeżeli my się na tym nie znamy to niestety nie jesteśmy w stanie żadnych błędów na stronie internetowej wyłapywać.

Seba123

Posty: 2

 
Jest sporo firm, które się zajmują przygotowywaniem stron internetowych. Jedni robią proste wizytówki, a inni zajmują się niezwyklej skomplikowanymi projektami. Im poważniejszy projekt tym większe pracownicy muszą się doświadczenie i wiedzę. Wtedy się uda.

matckhew

Posty: 35

 
Ofertę ze stronami www w Warszawie odnalazłem tutaj https://www.icp.info.pl. Zajrzyjcie sobie i sprawdźcie czy ta firma spełnia Wasze oczekiwania. Z tego, co widzę mają faktycznie niezwykle dobrze przygotowaną ofertę i idealne ceny.

matus2609

Posty: 3

 
Znajomy korzystał z oferty firmy, która zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi i był zadowolony. Chyba zamawiał u nich stronę wizytówkę, ale nie wiem dokładnie. Muszę go zapytać ile dał i jak długo czekał na wykonanie projektu.

Nikuś23

Posty: 3

 
Korzystałem z oferty firmy, która zajmowała się stronami internetowymi w Warszawie i wszystko wykonali perfekcyjnie. Niesłychanie dobrze podchodzili do wymagań, jakie ma klient. To bardzo istotne, bowiem wtedy można wprowadzić również własne pomysły. Jeśli są idealne to graficy to bardzo prędko podchwytują i tworzą od nowa.

Black_Riot

Posty: 10

 
Trzeba szukać w Internecie opinii o takich firmach. Wtedy wiadomo jak i co robią. To bardzo ważne, aby wykonywali projekty solidnie, bo jeśli my się na tym nie znamy to niestety nie jesteśmy w stanie żadnych błędów na stronie internetowej wyłapywać.

Yuri20

Posty: 8

 
Stronę firmową mam od lat. Pomogła mi w zdobywaniu zaufania do wielu klientów, dlatego polecam abyście sobie coś takie zakładali. Koszt jest mały, a zyski naprawdę bardzo duże.

Ycomojo

Posty: 3

 
Przez Internet można znaleźć firmę, która zajmuje się stronami w Warszawie i wtedy łatwo można porównać różne warianty. Jeśli firma jest bardzo dobrze przygotowana do ma w ofercie to wszystko, czego szukamy. Wystarczy zaznajomić się z ofertami i zdecydować, które z nich są dla nas najbardziej atrakcyjne cenowo i jakościowo.

noman1

Posty: 11