• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

gdzie kupić wideorejestratory

gdzie kupić wideorejestratory

Jakie macie doświadczenia z wideorejrestratorami? Chce się zdecydować na zakup takiego sprzętu i zastanawiam się co wybrać. Ogólnie sporo różnych propozycji jest na rynku i niektóre sporo kosztują więc jeśli chodzi o zakup też chciałbym się tutaj kierować jakąś opcją dobrego sprzętu, który faktycznie w praktyce będzie się dobrze sprawdzał. Jak możecie coś sensownego polecić to dajcie znać.

Sohinyh

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o sprzęty do rejestrowania jazdy to rynek zalany jest różnorakimi produktami, natomiast każdy będzie mógł coś sensownego dla siebie wybrać z tych różnych sprzętów. Jak będziesz się chciał zdecydować na rejestrator z GPS to warto będzie sprawdzić jak ten sprzęt jest wykonany, jak użytkownicy oceniają, jak duża jest pamięć w takim urządzeniu, ponieważ od tego będzie również zależeć jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o ilość zapisanych tras.

znamsienatym

Posty: 7

 
Ja dostałem na urodziny wideorejestrator XBlitz Mirror 2016 - https://www.mediaexpert.pl/foto-i-kamery/wideorejestratory/wideorejestrator-xblitz-mirror-2016Ciekawa opcja, ponieważ występuje w formie lusterka wstecznego i w to lusterko wbudowana kamera. Ogólnie fajnie to wygląda. Swoje podstawowe funkcje spełnia, ogólnie jestem zadowolony. Na ta chwilę to moja pierwsza kamera w samochodzie więc wielkiego porównania nie mam, ale jeśli chodzi o mnie to pewnie jakbym sam kupował to również bym sięgnął po XBlitz.

dof77

Posty: 11

 
Myślę, że tych różnych sprzętów do rejestracji jazdy jest na rynku sporo, można coś sensownego dla siebie wybrać spośród tych urządzeń. Większość producentów ma te modele zróżnicowane cenowo więc też łatwiej coś pod własne indywidualne oczekiwania wybierać. Warto sprawdzić różne sprzęty i to jak klienci oceniają takie rejestratory, wtedy też łatwiej coś będzie wybierać pod kątem indywidualnych oczekiwań

Nixel92

Posty: 18

 
Faktycznie rejestrator to będzie taki praktyczny sprzęt, który warto mieć na uwadze jeśli chodzi o wyposażenie auta. Szczególnie jak dużo się jeździ, po różnych trasach to nigdy nie wiadomo co się na drodze wydarzy. W związku z tym na pewno warto będzie się postarać o znalezienie takiego sprzętu, który będzie rejestrował wideo i jeśli coś będzie się działo to też będzie się w ten sposób miało odpowiedni materiał dowodowy w sprawie.

Kitas

Posty: 4

 
Zobacz jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o różne modele rejestratorów. Warto zwrócić uwagę na te różne sprzęty, zobaczyć funkcje, czy będzie dołączona kamera na tylną szybę, jak to będzie wyglądało jeśli chodzi o funkcjonalność rejestratora, jak będzie wykonany czy będzie radził sobie w trudnych nocnych warunkach. To wszystko będzie miało także wpływ na podejmowaną decyzję więc warto będzie zwrócić uwagę na takie kwestie.

mokwas

Posty: 5