• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Hala Jaworowa, co polecicie ?

Hala Jaworowa, co polecicie ?

Wiecie może o historii Skoczni Małysza? Gdzie mogę znaleźć informacje w tym temacie? Potrzebuje sprawdzonego źródła. Chciałbym się tam w najbliższym czasie wybrać, a lubię zbierać informacje o różnych miejscach.

123321

Posty: 1

 
Lubię zdobywać inne informacje o Beskidzie nawet, jeśli nie zawsze mam okazję tam pojechać. Można choćby pooglądać sobie zdjęcia, jakie są niespotykane.

Klaudi

Posty: 5

 
Beskid to duża powierzchnia, zatem jest tam dużo miejsc, jakie pożądane byłoby zobaczyć. Jeżeli ktoś kocha góry i naturę to na pewno winien się tam pojawić. Sam raz w roku tam jadę i jestem bardzo zadowolony. To miejsce, jakie pozwala mi wypocząć i naładować akumulatory.

witek55

Posty: 9

 
Kocham ten region i kiedy tylko mam czas to się tam pojawiam. Tam można odpocząć i można zobaczyć wiele ciekawych miejsc. Przede wszystkim Beskid wybiera się dla widoków, a tam ich naprawdę nie brakuje i każdy z tego będzie bardzo zadowolony.

Lupusx

Posty: 12

 
Polecam odwiedzić Cieńków, albowiem dla mnie to super miejsce. Widziałem gdzie piękne fotografie z tego miejsca i na pewno pojadę tam, kiedy tylko znajdę na to czas. Beskid to duży obszar, ale i wiele atrakcji. To akurat dobrze, albowiem tak rzeczywiście każdy znajdzie dla siebie to, co jest mu potrzebne i sprawi wiele radości.

Krzyś3232

Posty: 2

 
Atrakcji to nam nie braknie w tym regionie. Znajdzie się coś dla dzieci jak i dla dorosłych. Na pewno Wisła Malinka to miejsce, jakie warto pokazać swoim dzieciom.

hyzio

Posty: 8

 
Polecam przejrzeć sobie zdjęcia z Hali Jaworowej na stronie https://kochambeskidy.pl/wisla-labajow-w-jesiennym-kadrze/. To szczególna kompozycja, jaka zapadnie każdemu w pamięci. Mnie zachwycają te zdjęcia i to, co się na nich odnajduje. Sprawdźcie sami wszystko.

yarofe

Posty: 9

 
Mnie się podoba Hala Jaworowa i te śliczne widoki, niemniej jednak gusta są niezwykle różne. Zaletą jest to, iż można się tam dostać niebieskim szlakiem, zatem pożądane byłoby się wybrać na wycieczkę. Dwie godziny i już jesteśmy na miejscu. Nawet, jeśli ktoś nie jest wprawiony w takim chodzeniu to na pewno da sobie z tym radę, aby przejść.

Fiszerrr

Posty: 4

 
Mnie na Skoczni Małysza się bardzo podobało. Z tego, co pamiętam to zwiedza się ją około czterdziestu pięciu minut. Samo miejsce jest magiczne, bo przecież był tam sam mistrz, ale i można przy okazji z góry zobaczyć niesamowite widoki. Polecam odwiedzanie skoczni narciarskiej całej rodzinie, bo naprawdę warto.

Raryua

Posty: 2

 
Beskid to duża powierzchnia, dlatego jest tam wiele miejsc, które warto zobaczyć. Jeśli ktoś kocha góry i naturę to na pewno powinien się tam pojawić. Sam raz w roku tam jadę i jestem bardzo zadowolony. To miejsce, które pozwala mi wypocząć i naładować akumulatory.

debiutt

Posty: 3