• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

lampy do growbox, jaki sklep ?

lampy do growbox, jaki sklep ?

Witajcie. Chciałbym zapytać osoby obeznane w temacie o to, z jakiego oświetlenia led grow korzystają, na co dzień, aby uzyskać jak najlepsze efekty upraw? Co polecacie?

qwed

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o growbox to znaleźć go można tutaj https://flo-grow.eu. Są bardzo różne modele do wyboru, które różnią się wielkością, parametrami i oczywiście ceną.

Piotr_21

Posty: 5

 
Bardzo ważne jest światło, ale również odpowiednia temperatura. Led nie grzeje i to jest bardzo duża zaleta. Daje za to bardzo dużo potrzebnego roślinom światła.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Ogólnie takie namioty uprawowe led są proste w obsłudze. Nawet, jeśli ktoś nie za bardzo się na tym zna to na pewno sobie poradzi. Wystarczy czytać instrukcje i dostosować światło i wilgotność do roślin, jakie w namiocie mają rosnąć. Wtedy wszystko będzie działać jak należy.

namok

Posty: 4

 
Uprawa roślin w domu nie jest trudna. U mnie znajomy sami robili taką szafę uprawową, ale trochę pracy przy tym było. Sam raczej poszedłbym do producenta żeby mi wszystko dopasował. Jeśli wiadomo, jakie roślina potrzebuje oświetlenie czy wilgotność to wtedy producent bardzo chętnie nam we wszystkim pomoże.

labuh

Posty: 3

 
Najlepszym rozwiązaniem jest porównać sobie inne oferty. Czasem lepiej jest troszkę dopłacić, lecz chociaż wiemy, iż to było warte swojej ceny. W internecie znajdziemy wszystko, czego wymagamy dla upraw.

Saradoonin

Posty: 2

 
Dziś można wszystko sobie zamówić. Nie trzeba nawet daleko szukać. Jeżeli ktoś chce zestaw growbox to idzie z tym do producenta. W ten sposób dociera do źródła. Mamy wtedy największy wybór zestawów, ale i mamy niesłychanie przystępne dla nas ceny.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Trzeba o wszystko pytać, albowiem nie wszystko, co jest napisane w takiej ofercie jest dla nas zrozumiałe. Lepiej wszystkiego dowiedzieć się u źródła i wybrać najlepszy zestaw. Wydajemy pieniądze i chcemy efektów, dlatego ma to dla nas niezwykle gigantyczne znaczenie, co zakupimy.

TomekK

Posty: 2

 
Z tego, co wiemy growbox można ustawiać zdalnie. Ma Wifi, zatem nie będąc na miejscu można kontrolować, co się tam dzieje. Dla mnie to dzisiejsze urządzenie jest niezwykle praktyczne, zatem wszystkim je polecam.

Miluśkooo2

Posty: 5